Sporst Park Melekler Estetik & Güzellik Salonu | Epilasyon | Cilt Bakımı

64
Müşteri Menmuniyeti

Amacımız sürekli kaliteli ve özveriyle müşterilerimizin beklentilerini Melekler Güzellik Merkezi olarak yerine getirmek ve en iyi hizmeti sunmaktır...

9
HER ALANDA Melekler Güzellik Merkezi

Melekler Güzellik Merkezi olarak Yaptığımız her işte, yenilikçi ve geliştirici çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

64
Melekler Güzellik Merkezi

Melekler Güzellik Merkezi Estetik,bakım,güzellik çalışmalarını uzunyıllardan bu yana, daha güvenilir ve sağlıklı mekanlarda hizmet için devamlı özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

9
ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

Müşterilerimiz ile İş ilişkilerimizi açıklık, dürüslük ve bütünlük içerisinde yürütürüz. Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu yüzden sorumluluklarımızı yerine getirirken daima mükemmeli ararız. Yükümlülüklerin paylaşılması, takım çalışması ve pozitif yaklaşımın gücüne inanırız. Her fikrin değerliliğini savunup, serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma performansı sunarak, nihai çözümlerimizi değişik bakış açılarıyla zenginleştiririz.

MİSYONUMUZ

Architect

2010'den beri

Melekler Güzellik Merkezi olarak biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalite'de hizmet sunmak, En üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kalite standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve HAYATINIZA RENK VE MUTLULUK KATMAK için varız… .

Melekler Güzellik Merkezinde kalite ile özveri bir arada çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız...

VİZYONUMUZ

2010'den beri

Melekler Güzellik Merkezi olarak biz,Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak. Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak. Tüm müşterilerimizin desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek. Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak en temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Melekler Güzellik Merkezi - kalite ile özveri bir arada çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız...